Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us

Доставка та оплата

Главная  /  Доставка та оплата

Доставка здійснюється транспортною компанією Нова пошта на відділення клієнта або за адресою. Ціна від 40 грн. Оплата рахунок одержувача. З післяплатою чи без. У разі доставки післяплатою, клієнт оплачує 2% від суми і плюс 30 грн (за оформлення, згідно з тарифами нової пошти)

Безкоштовна доставка від 2900 грн. компанією Нова пошта на відділення клієнта. Доставка може здійснюватися транспортною компанією Укрпошта, на вимогу клієнта. Доставка платна, за рахунок отримувача. Ціна від 35 грн. У разі перевищення габариту упаковки товару понад 70 см, вартість доставки на укрпошті збільшується, відповідно до їхніх правил перевезення та тарифів.

Доставка може здійснюватися транспортною компанією Meest Express на вимогу клієнта. Вартість доставки приблизно від 40 гривень.

Доставка платна, за рахунок отримувача.
Доставка може здійснюватись транспортною компанією Justin, по. вимогою клієнта. Доставка оплачується отримувачем.
Також є самовивіз. За домовленістю. Вартість приблизно від 40 гривень.

Умови повернення:
Повернення товару може бути протягом 14 днів з дня придбання товару за домовленістю.
Повернення товару, який було сплачено на розрахунковий рахунок або банківську картку, здійснюється на банківську картку, вказану клієнтом. Комісія у разі становить 4% і оплачується клієнтом. Повернення коштів здійснюється протягом 3 робочих днів.
У разі повернення товару або коштів за товар, прохання повідомити електронною поштою : Epelli.info@gmail.com. Або вайбер: +380509693686.
У разі виявлення несправності виробу рекомендуємо вам звернутися до авторизованого сервісного центру або до представника компанії виробника.
Умови гарантії:
Гарантія поширюється заводський шлюб. Якщо товар має спочатку видимий шлюб, або шлюб був виявлений внаслідок експлуатації у 14-денний термін, прохання повідомити також на електронну пошту epelli.info@gmail.com або вайбер +380509693686.
Гарантія не поширюється на товар, який був пошкоджений внаслідок експлуатації, на товар з механічними пошкодженнями, а також на несправності, спричинені неправильним монтажем, чищенням абразивними чи їдкими речовинами, неправильною експлуатацією чи ремонтом.